Nejúspěšnější sportovce Pojizeří za rok 2016 vyhlásili v Semilech

    

  Mezi vyhlášenými byli dva sportovci z našeho města.Oba dva jsou z našeho skibobového oddílu a  jsou to táta se synem.V kategorií dospělí 4.Hlaváč Pavel  a 3.Hlaváč Dominik v kategorii mládeže.  Gratulujeme !!!

170211 SP Nauders 07

Převzatý článek naše Pojizeří   9.2.2017

     V kulturním domě Golf v Semilech proběhlo ve středu 8. února slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2016. Vítězství v hlavní kategorii jednotlivců zopakoval již poosmé v historii ankety skokan na lyžích Roman Koudelka, nejlepším mladým sportovcem byl vyhlášen Josef Egrt.

Hvězdou Deníku zvolili čtenáři turnovského mladého atleta, ale i závodníky v duatlonu a triatlonu Michala Hanyka. Moderátorem slavnostního večera byl tradičně Radek Šilhán a součástí byly i hudební vystoupení a laserová a artistická show.

       Sportovec okresu Semily za rok 2016:                                    

Jednotlivci dospělí: 1. Roman Koudelka (LSK Lomnice n. P., skoky na lyžích), 2. Tomáš Portyk (LSK Lomnice n. P., severská kombinace), 3. Sandra Schützová (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 4. Pavel Hlaváč (TJ Sokol Jablonec n. J., jízda na skibobech), 5. Jakub Oma (TJ Turnov, radiový orientační běh), 6. Zdeněk Hák (TJ Spartak Rokytnice n. J., horolezectví), 7. Šárka Jiroušová (okresní sdružení hasičů, hasičský sport), 8. Stanislav Hajský (TJ Semily, rafty), 9. Petr Kazda (TJ Turnov, kickbox), 10. Michaela Omová (TJ Turnov, radiový orientační běh).

Kolektivy dospělých: 1. AC Turnov (družstvo mužů, atletika), 2. ČKS SKI Jilemnice (družstvo mužů, běh na lyžích), 3. ČKS SKI Jilemnice (družstvo žen, běh na lyžích), 4. TJ Zikuda Turnov (družstvo mužů, volejbal), 5. ŠK Zikuda Turnov (družstvo mužů, šachy).

Jednotlivci mládež: 1. Josef Egrt (AC Turnov, atletika), 2. Kateřina Janatová (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích),      3. Dominik Hlaváč (TJ Sokol Jablonec n. J., jízda na skibobech), 4. Adam Matouš (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 5. Barbora Hůlková (AC Turnov, atletika), 6. Klára Volfová (TSC Turnov, judo), 7. Michal Hanyk (AC Turnov, atletika, triatlon a duatlon), 8. Tereza Rybová (Powerlifting Animals Semily, benchpress), 9. Vítězslav Hornig (KB Jilemnice, biatlon), 10. David Cerman (TSC Turnov, judo).

Kolektivy mládež: 1. TSC Turnov (starší žákyně, judo), 2. LSK Lomnice n. P. (starší dorostenky, běh na lyžích), 3. TJ Jiskra Harrachov (mladší dorost, skoky na lyžích), 4. ČKS SKI Jilemnice (mladší dorost, běh na lyžích), 5. ČKS SKI Jilemnice (starší dorostenci, běh na lyžích).

Trenéři - profesionálové: 1. Tomáš Portyk (LSK Lomnice n. P., skoky, severská kombinace), 2. Václav Haman (ČKS Ski Jilemnice, běh na lyžích).

Trenéři - amatéři: 1. Jakub Mareš (TSC Turnov, judo), 2. Miroslav Reichl (AC Turnov, atletika).

Hendikepovaní sportovci: 1. Tereza Kmochová (SKI klub Jiskra Harrachov, sjezdové lyžování).

Síň slávy: Čestmír Kožíšek, Josef Nüsse a František Mihálik. 


ČP-MR 2016-8
Světový pohár 2014 Jablonec nad Jizerou-8
SP Francie-7
SP Francie 28.1.2017-53
SP 2009 Jablonec nad Jizerou-33
naše mládí